Buradasınız

[Muzikus-SuOyuncuları] Kadikoy Gençlik Festivali

Kadıköy'de baharı üniversiteliler renklendiriyor!
21-30 Nisan tarihleri arasında Kadıköy’ün sahne, park, meydan ve sokaklarını tiyatrolarımız ve konserlerimizle dolduruyoruz. İstanbul’un üniversiteli genç oyuncu ve müzisyenleri, 10 gün boyunca Kadıköylü sanatseverlerle buluşuyor.
Sabancı Üniversitesi Müzik Kulübü (Müzikus), Sabancı Üniversitesi Tiyatro Kulübü (SUOyuncuları), Kadıköy Belediyesi ve Kadıköy Tiyatrolar Platformu’nun katkılarıyla; 14 üniversiteden 11 tiyatro ekibi ve 40 müzik grubu, Kadıköy Gençlik Festivali’nde performanslarını sizler için sergileyecek.
Etkinlikler, sürpriz performanslar ve sahne alacak ekipler hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 
Tüm performanslar ücretsizdir
Tam Liste Katılımcılar
90lar - Ahkâm - Altyapı - Aqua Talk - ARKHE - Bahçeşehir Üniversitesi Oyuncuları - Bi’Müzikal - Bitter Çikolata - BUMK Caz Korosu - BUMK Klasik Muzik Korosu - BUMK Rock Korosu - C Blok - Childs of Moon - Chromas - Doğuş’tan oyuncular - GSÜ Tiyatro Topluluğu - Fermuar - Filtresiz - Geeva Flava - Geyik - HUN -İkibinseksenler - İstanbul Fen Oyuncuları - İTÜ Sahnesi - Kafalar - KU Tiyatro Kulübü - KU Orkestra - Latife Band - MAT - MİTÜS - Müzikus Ensemble - OW! - ÖZÜ ODA Tiyatrosu - ÖZü Tiyatro Topluluğu - Padmé - Pagos - Pesto - Ravenswood Band - Sabancı Üniversitesi KoroSU - Su Oyuncuları - Şenceylik - Siyah Kadar Temiz - Şizofren - Sopa - Spice Boys - Tri-D - Visions - Yeditepe Üniversitesi Oyuncuları - Yeditepe Üniversitesi Çok Sesli Korosu - Yeni Meta

Müzik Programı
21 Nisan Cuma
Kalamış Atatürk Parkı - 18.00
Siyah Kadar Temiz - Childs of Moon
Kafalar - Ahkam - Visions
22 Nisan Cumartesi
Kalamış Atatürk Parkı - 18.00
Bi’ Müzikal - Müzikus Ensemble - KU Orkestra
24 Nisan Pazartesi
Selamiçeşme Özgürlük Parkı- 18.00
Hun - C Blok - Bitter Çikolata
Şenceylik - Geeva Flava
25 Nisan Salı
Selamiçeşme Özgürlük Parkı - 18.00
Arkhe - Filtresiz - Aqua Talk - Şizofren
26 Nisan Çarşamba
Selamiçeşme Özgürlük Parkı - 18.00
Tri-D - Geyik - OW! - Fermuar - Sopa
27 Nisan Perşembe
Selamiçeşme Özgürlük Parkı - 18.00
90’lar - Ravenswood - Pagos
Spice Boys - Padmê
28 Nisan Cuma
Selamiçeşme Özgürlük Parkı - 17.00
Altyapı - MAT - Latife - İkibinseksenler
Yeni Meta - Pesto
30 Nisan Pazar
Yeldeğirmeni Sanat Merkezi - 17.00
Müzikus KoroSU - Yeditepe Üniversitesi Çok Sesli Korosu 
BÜMK Klasik Koro - BÜMK Rock Korosu - BÜMK Caz Korosu 
Chromas

Tiyatro Programı
21 Nisan Cuma 
Caddebostan Kültür Merkezi
KU Tiyatro Kulübü - İnsanlar ve Hayvanlar - 13.00
Yeditepe Üniversitesi Oyuncuları - Lysistrata  -  20.00
22 Nisan Cumartesi
Caddebostan Kültür Merkezi
GSÜ Tiyatro Topluluğu - Arkadya - 13.00
SU Oyuncuları - Salıyı Perşembe Bağlayan Gece - 20.00
23 Nisan Pazar
Nazım Hikmet Kültür Merkezi
GSÜ Tiyatro Topluluğu - Madox ile Üç Gece - 13.00
Doğuştan Oyuncular - Hisse-i Şayia - 20.00
Barış Manço Kültür Merkezi
SU Oyuncuları - Barış Gezegeni - 13.00 & 15.00
24 Nisan Pazartesi
Dora Sahne
İTÜ Sahnesi - Kısa Metraj Rüyalar LTD. ŞTİ. - 15.30
25 Nisan Salı
Barış Manço Kültür Merkezi
Bahçeşehir Üniversitesi Oyuncuları - Komik Para - 12.00 
26 Nisan Çarşamba
Tiyatro Ak'la Kara
İstanbul Fen Oyuncuları - Eskicinin Tazesi - 13.00 
ÖzÜ Tiyatro Topluluğu - Müfettiş - 20.00
27 Nisan Perşembe
Yeldeğirmeni Sanat Merkezi
Yeditepe Üniversitesi Oyuncuları - Yaş-Plaka 35 - 13.00
MİTÜS - Sondan Bir Önceki Gün - 17.00
28 Nisan Cuma
Öykü Sahne
ÖzÜ Oda Tiyatrosu - Oyun Nasıl Oynanmalı - 15.30
ÖzÜ Oda Tiyatrosu - Joko’nun Doğumgünü - 19.30
29 Nisan Cumartesi
Barış Manço Kültür Merkezi
SU Oyuncuları - Gergedanlar - 17.00