Kim kimdir

 
  Adnan Çapa
Üniversite Tarihi Arşivi Sorumlusu
Tel: 9203
Mail: acapa@sabanciuniv.edu
 
  Bahadır Barut
Kütüphanelerarası Ödünç ve Koleksiyon Geliştirme Sorumlusu
Tel: 9224
Mail: bbarut@sabanciuniv.edu
 
  Burcu Ersoy
Kataloglama ve Araştırma Veritabanı Sorumlusu
Tel: 9206
Mail: burcuersoy@sabanciuniv.edu
 
  Cem Özel
Kullanıcı Hizmetleri Yöneticisi
Tel: 9220
Mail: cozel@sabanciuniv.edu
 
  Ceyhun Özden
Üniversite Tarihi Arşivi Görevlisi
Tel: 9210
Mail: ceyhuno@sabanciuniv.edu
 
  Çiğdem Özyürek
Bilgi Merkezi Destek Görevlisi
Tel:
Mail: cigdemo@sabanciuniv.edu
 
  Çiyse Öztan
İdari İşler Görevlisi
Tel: 9214
Mail: ciyse@sabanciuniv.edu
 
  Deniz Baltacı
Bilgi Merkezi Direktörü
Tel: 9228
Mail: dbaltaci@sabanciuniv.edu
 
  Deniz Ulusoy
Koleksiyon Geliştirme Görevlisi
Tel: 9221
Mail: denizulusoy@sabanciuniv.edu
 
  Dila Günay
Üniversite Tarihi Arşivi ve Kataloglama Görevlisi
Tel: 9212
Mail: dilagunay@sabanciuniv.edu
 
  Duhan Torlak
Kataloglama Görevlisi
Tel: 9213
Mail: duhantorlak@sabanciuniv.edu
 
  Elif Müge Beşir
Kataloglama Sorumlusu
Tel: 9215
Mail: mugeoren@sabanciuniv.edu
 
  Elif Üst
Satınalma, Abone ve Finansal İşlemler Sorumlusu
Tel: 9226
Mail: elifust@sabanciuniv.edu
 
  Emre Tonka
Eğitim Meteryali Üretim Destek Görevlisi
Tel: 9222
Mail: emretonka@sabanciuniv.edu
 
  Erhan Karakaş
Üniversite Tarihi Arşivi Görevlisi
Tel: 9205
Mail: erhank@sabanciuniv.edu
 
  Erkan Keser
Vardiya Görevlisi
Tel: 9207
Mail: erhankeser@sabanciuniv.edu
 
  Fatih Özün
Bina İşletim ve Vardiya Görevlisi
Tel: 9392
Mail: fatihozun@sabanciuniv.edu
 
  Gökay Gürsoy
Yazılım ve Sistem Sorumlusu
Tel: 9217
Mail: gokaygursoy@sabanciuniv.edu
 
  Gürkan Polat
Bina ve Koleksiyon Bakım Görevlisi
Tel: 9229
Mail: gurkanpolat@sabanciuniv.edu
 
  İsmail Dalkılıç
Yayın Sağlama Görevlisi
Tel: 9216
Mail: ismail@sabanciuniv.edu
 
  Kerem Özkap
Bilgi Hizmetleri Sorumlusu
Tel: 9227
Mail: keremozkap@sabanciuniv.edu
 
  Mahir Yıldız
Süreli Yayınlar Görevlisi
Tel: 9204
Mail: mahir@sabanciuniv.edu
 
  Melih Yaylı
Eğitim Materyali Üretim Sorumlusu
Tel: 9211
Mail: melihy@sabanciuniv.edu
 
  Mine Akkurt
Bilgi Hizmetleri Sorumlusu
Tel: 9209
Mail: mineakkurt@sabanciuniv.edu
 
  Oya Arus
Koleksiyon ve Bilgi Erişim Sistemleri Yöneticisi
Tel: 9223
Mail: oya@sabanciuniv.edu
 
  Rıdvan Öztürk
Ödünç Verme ve Rezerv Koleksiyon Görevlisi
Tel: 9308
Mail: ridvan@sabanciuniv.edu